| ubiticatha33 a întrebat:

vreau si eu cat mai multe status pentru fete cu tupeu... funda cele mai frumoase

Răspuns Câştigător
| Amaliutss a răspuns:

Tocurile au fost facute pentru ca femeia sa calce lumea in picioare. Intr'un mod elegant.

Unde am fost eu, n-o sa ajunga niciodata. Iar daca crede asta, e o proasta;;]

Fara griji si fara ganduri negre.Toata lumea e pe caterinca si se vede.

Ai grija cum iti formulezi criticile, s-ar putea sa pici de prost.

Prea multe complicatii care n-au nici un rost.

You said many lies and I always believed you...

Am uitat ce ti-am spus si cum eram `nainte. N-am uitat sa te iubesc, doar ca nu-mi aduc aminte

Sunt unele persoane care-mi raman mereuu in suflet, oricat ar gresiii`.

O clipa langa tine n-as putea s-o uit...Iti jur ca nu-i iubire, e un pic mai mult.

Eu sunt ca aerul, dar te las fara respiratie'. bruneta, ochi caprui, sursa ta de inspiratie;;].

Se vede in ochii ei ca doar la el se gandeste :]

Au fost promisiuni cum ca o sa se iubeasca pana cand soarele o sa inceteze sa traiasca.

Joaca`te cu mintea lor sa uite cum ii cheama, cine sunt si ce vor.

E trist sa suferi uneori... Dar e frumos cand dragostea te face sa zbori; x.

Uita`te bine la ea si tine`o minte, Caci o fata asa nu se vinde

E bine sa stii ca nu poti sa fugi de tine, Si ca doar in filme actorii supravietuiesc printre ruine!"

Cu siguranţă n-are nevoie de motive că zdreanţa`i zdreanţă. Zice că`l iubeşte dar se poartă de parcă nu`i pasă, pe târfă n`ai cum s-o faci femeie de casă.

Oare. Fara ea ai fii la fel? Da oare. Fara ea te`ai simti altfel? Caci daca e departe, nu te mai simti intreg. Spui : " Pune-o intr-o mie de fete ca tot pe ea 0 aleg.

Love is for free

• Trece una vine alta.Şii se mai întoarce roata. •" Sunt fata de pus in rama...Nu ca orice panaramaa!

starLe pui conditzii, la toti care t vor

Uita-te dar nu atinge, si uite-asa tu ii omori

Fermecator, ai un zambet criminal

Si fundu' ala ar trebui sa fie ILEGAl

Este extraordinar mersu' ala intepat

Iese din normal mersu' ala elegant

Stii prea bine, la tot ce ma refer

Graviteaza toti in juru tau fara vreun reper

Ash vrea sa-ti cer, sincer un autograf

Semneaza, Domnïshoara care te-a dat peste cap!

star• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

starE doar o fata cat se poate de obisnuita :X Care nu are absolut nimic special. Are zile in care parul ii sta ca

naiba. si zile in care arata extraordinar :Xlove struck

star"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita.

Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite. winking

star.invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu maska indiferentei pe chip, sa sufar razand de fericire, am oferit

dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!

starDaca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce happy"

Sper ca te-am ajutat...happy:X

1 răspuns:
| iuly9 a răspuns:

M-am nascut sa joc pervers pe sistem periculos, sunt micuta si versata si de multi invidiata.

aLa baLa p0rt0cala fitSe r0z in Sstil GaBana

Se Poarta':X Roz' Se Poarta' Verde se PoaRta' BrUnEtelle \PeRfeCthe

StIll`perfecTT`.`; x.`Nebunieee` si talent`; x. ``; x asta`ii stilul` eii` RecenTT`; X,,

Crezi ca ma faci` gelOasa? :O Nu fraiere` Oricum te doare inima, Cant te uiti la pozZa mea! Ramai cu nasoala ta, ca sunteti PRAF si TU si EA`!

FytZe GesSturi Sh tUpeU AsTha E talentu` Meuh Pe EcrAn DA Foarte bine O printeSsa Aja ca Mn Stiu sanvart Totu` p Lok Sa DoBor Prostii dintRun Foc.Is FetitzZa SmecheRiTA.Hai fa Pashy Sh Gura MIcA

nu stiu daca ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajeala / Insa te pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’ hai c’o faci pe idiotul

Multe ati vrea dar n`aveti daru` [laughing] sa intreceti originalu!:X

~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma schimbe Pentru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata

sunt fetita rea
ai ceva impotriva mea?
hai incerca sa ma opresti….
ca te iau doar cu povestilaughing

aM tAlEnT si mArE stil fata sPaTe si pRoFiLbatting eyelashes

du-te lent si vin-o tare pentru mine na-i valoarelaughing

DuTe lEnT Si vInO TaRe pTr mInE n`aI vAlOaRe tE DoBoR DiNTr`O MiScArE cA Sunt fAtA cU stil mArEwinking

~~~ Avem fite de la paris, ~~~
~~~ Suntem zane, ca dintr`un vis, ~~~
~~~ Avem pigmentu’ colorat, ~~~
~~~ Sh’sclipim ca un diamant ~~~

Nu sunt facuta din ZAHAR si DULCEATA Sunt facuta din ANGELI si GHEatahappy

merSuL eI de ScENa, Te baGa’N dILema VorBeSTe K O prOfeSOara CU’n cUVanT Te Baga’N boaLa poZeaZa’n PozZiTiI prOpRI Iar VoI TarFeLor daTi COPYlaughing

sunt printesa ta de vis educata la paris stilu meu e prea sukar de chanell sponsorizatlaughing

PLICTISITA dar iubita LINISTITA dar fericita FRUMOASA dar capoasa ASTA-S EU J NU IMI PASA
Hi PleAcA!
nu MA iNTeReSeAzA
oRkm.
FarA mINe,
NiMenI nu Da,
2 BAnY pe tYne laughing

• "Ma copiezi si?! Ce-ai rezolvat` O papusa cu o zdreanta e greu de egalat "laughing

• Sunt fitoasa cat se poate Tupeista pan’ la moarte Indragita sh’ stilata Asta-I fata adevaratasmug

• "Poate am aere’n cap asta e doar problema mea.nu poti sa ma suporti asta e doar problema ta nu ma cunosti nu mai comenta ai grija de viata ta nu d a mea

-Xx. [[`ti-ai Luat`o in cap`
Ce`pacat`!
Acum`esti mai de ca**Th`!
. ce s`a intampLa:t`? :O
ti-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***` n`ar fi rimat`! ]]laughing

Sunt un drog rar Si te pun pe jar Simpla mea prezentza Iti provoaca dependentzatongue

scumpa meah iubita zdreanta te salut de la distanta

[:* *Ma iubesti? Ai ce *Ma respecti? Si eu *Ma invidiezi? Ai de ce *Ma barbesti? N'ai decat {*Regretzi ca mai cunoscut? Mi se rupe inima}*Indrasneata? Daca uh esti pampalau *InCAPataNATA? Pana peste masuraNU TE LUA DE VIATA MEA :*]
Sper ca te-am ajutat
Funda?big grin:O3
dragul meu iubit
al dracu’ de tampit
iti trimit din departare
numai sticle si borcane
si ca drept ca te iubesc
drept in cap ti le trantesk
laughing

esti o floare esti un spin esti magarul din berlinlaughing

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥]"