| SteffiBaa a întrebat:

Vreau si eu cateva pareri ce am putea face in saptamana altfel inafra de filme, excursii si vizitat anumite locuri.

Funda celor mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| milkie a răspuns:

Paai:
1.Ati putea sa va duceti la o casa de copii si sa le faceti cadouri.
2.Sa faceti un concurs de cantat.
3.Sa faceti un concurs de gatit.
4.Sa faceti un concurs de facut felicitari.
5. Puteti sa aveti o mica petrecere in clasa:sa comandati o pizza, putina muzica, dansati etc.
6.Sa va jucati un joc clasic toata clasa (portocalele, tablourile etc.)
7.Sa spuneti bancuri.
8.Sa faceti o parada de moda, cu premii pentru cea mai frumoasa tinuta, cea mai ciudata tinuta etc.
9.Sa faceti un test de cultura generala.
10.Sa dansati.
11.Sa mancati xD
12.Sa faceti arta.
13.Sa mergeti in parc.
14.Sa va jucati cu mingea.
15.Sa faceti un fel de "Elevii au talent" cu profesorii ca juriu, iar elevii sa-si arate talentele "deosebite" xD

Cam atat mi-a venit in minte... Oricum, distractie placuta si paste fericit! big grin

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Ati putea face karaoke, plimbari prin natura, teatru radiofonic si concursuri in desene pe asfalt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aţi putea să staţi acasă.

| SteffiBaa explică (pentru anonim_4396):

Alte pareri, te rog! laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru SteffiBaa):

Eh, mai eşti şi mofturoasă.
Staţi în clasă şi vă jucaţi jocuri plictisitoare şi de copii, gen baba oarba. Jocul acesta vi-l sugerez dacă aveţi clasa undeva la etaj, şi vă place să ţineţi geamurile deschise.