| Ana1018 a întrebat:

Vreau si eu niste intrebari si provocari. Dau funda pentru cele mai extreme!

4 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Astfel de jocuri ne-au facut copilaria frumoasa si nu numai atat! Intrebari pentru acest joc pot fi : daca ai saruta pe cineva, cine ar fi? Daca te-ai trezi baiat(daca este fata)ce ai face? Daca ai avea inca 2 brate,la ce le-ai folosi? Daca ai primi o cutie suspecta la adresa ta, ai desface-o? Iar provocari ar fi :sa atingi nasul cu limba, sa te scarpini de perete, sa dai cu faina pe fata, sa dai cu gem pe sprancene... Sper sa te ajutehappy Meriti"a doua sansa"

| m1dn1gh7 a răspuns:

Te provoc sa dai logout.

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Mergi pe mijlocul drumului si strigi de 3 ori : sunt nebun, chemati salvarea! - asta la provocare.
sa pui pe cineva sa manance una sau 2 lamai.
ultima provocare : sa bea o cana intreaga de ceai negru laughing ala are gust rau si amar de numa

| AlexandruX21 a răspuns:

Uita-te in timp ce mananci la:
One man one jar
Two man one horse
Two girls one cup