| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

Vreau si eu niste mesaje frumoase de Craciun pe care sa le pot trimite prietenilor mei:X. Dar nu vreau sa fie foarte lungibig grin... Cele mai multe si frumoase primesc fundita:X

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

Http://mesaje.sentimente.ro/craciun/ sepr sa iti plka asta am gasit

3 răspunsuri:
| Alexandraaaaa2696 explică:

Va multumesc pentru mesaje:*. Griiulian acel site l-am gasit si eu deci scuze dar nu-ti pot da fundita.happy

| Def a răspuns:

Mos Craciun bate la usa, scoate mana din manusa, si va da din palma lui, darurile cerului, langa brad si langa foc sa va umple de noroc!

Bucuria vine din lucruri marunte; Linistea vine din suflet, Caldura sarbatorilor vine din inimile noastre! Un an nou fericit!

Cu ocazia sarbatorilor de iarna iti doresc ca niciunul dintre visele tale sa nu ramana neimplinit.

La mult ani si bucurii Pentru voi iubiti "copii"! La multi ani si sanatate Ca-i mai buna decat toate! Numai bine va doresc Pentru ca mult va iubesc!

Cu fiecare fulg de nea ne apropiem de un an nou pe care vreau sa il petrecem numai in fericire, bucurie, dragoste! La multi ani!