| TheWhiteTiger a întrebat:

Buna!Vreau si eu sa citesc o carte dar nu stiu care.Imi puteti spune si mie carti gen adventure,sci-fi,magic,cu calatorii in locuri indepartate si chestii,dar sa nu fie foarte groasa,stiu,lene mare :p
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KimHyun a răspuns:

Ai putea sa citesti Jurnalele vampirilor sau Pe jumatate moarta.Sunt niste carti super. Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| adelina0101123 a răspuns:

Aterhon - Casa puterii!

| OtiliaP a răspuns:

Jules Verne - o calatorie spre centrul pamantului
Amos daragon ( super interesanta)
20.000 de leghe sub mari
Jules Verne - Capitan la 15 ani
Ch. Dickens - Aventurile lui Oliver Twist

| P1etonu a răspuns:

Frate si eu am lene sa citesc dar iti recomand Tom Sawer! E foarte tare sau daca nu citeste si tu frate ceva de Karl May Ex:Canada Bill are 100 pagini cred

| J0kerD97 a răspuns:

Încearcă Planeta Celor Doi Sori este foarte frumoasa și scurta fundița?big grin

| Alwaysandforever a răspuns:

Animorfi,copii lampi fermecate, stapanul viselor, endmyon spring. Sper ca te-am ajutat. Funda?puppy dog eyes