| Veneficiis a întrebat:

vreau si eu sa comand niste casti si o camera web de pe eMAG. am o intrebare: Daca am 13 ani pot face comanda de pe numele meu? Ce altceva ar mai trebui sa stiu?
Asta e prima data cand fac eu o comanda online.

Funda!

Răspuns Câştigător
| LostPriest a răspuns:

Am dat si eu o comanda acum 2 ani si aveam 14 ani.si nu mi-a zis nimic.Asa ca poti da linistit.

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Mai bine faci pe numele unui parinte impreuna cu un parinte, parintele sa fie de acord, si in plus cei de la eMAg te vor suna ca o confirmare happy

| TestPetrut a răspuns:

Nu poti daca nu ai buletin cand vei face o sa poti pana atunci dai pe numele parintilor sau pui pe cineva cunoscutwinking

| Leemonn a răspuns:

Nu poti big grin Deoarece nu ai inca 14 aniiwinking Trebuie sa-ti faci buletin ca sa comanzi pe numele tau happy Asa ca pune pe numele mamei tale sau cuiva din familie kiss Sper ca te-am ajutat!

| robwow a răspuns:

Completeaza toate cerintele din comanda, pune numele tatalui/mamei tale si nr tau de tel pentru indicatii, gen cand o sa ajunga poate e vreo straduta ce nu apare pe gps etc, comanda o poti ridica tu fara nici un fel de problema, doar banii sa ii ai. Sper ca te-am lamurit cat de cat