| Crissssssss a întrebat:

Vreau si eu un site de tradus care sa traduca corect nu ca google translate

8 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Daca exista asa ceva, era importat de google.

| CharlieHarper a răspuns:

Nu prea există așa ceva, cel puțin nu online.Cuvintele le traduc bine de obicei, dar dacă le dai gramatică...
Există programe pentru asta chiar și versiuni free, am avut unul instalat odată, dar nu-i mai știu numele.

| Crissssssss explică:

Http://www.microsofttranslator.com/? ref=TThis
Asta este cel mai bun traduce absolut totul corect.Traduce texte, cuvinte propozitii etc. Funda?

| Crissssssss explică:

Scuze prietena mea a raspuns.

| Godja_Lylishor_1999 a răspuns:

Bine tiau dat fetele un site ppa

| Syle_Moisan_1983 a răspuns:

Buna un site sa traduca corect, care ma ajuta?

| Visan_Daniel_1980 a răspuns:

Buna! Vreau si eu un site de tradus care sa traduca corect nu ca google translate