| pufosheniedebraila a întrebat:

vreau si eu un site pentru a putea viziona digi sport online (da care sa mearga ca am mai primit fara numar siteuri, dar erau cu reclame)., sau un site de unde pot descarca sopcast, dar sa imi explicati pas cu pas cum il descarc.

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Uite aici :
http://1tvonline.net/
este cel mai bun site de posturi tv online.
instalezi toolbarul,urmaresti intocmai instructiunile (instaleaza sopcast,shockwave player,etc).
este totul detailat cum nu se poate de bine.
poti vedea toate posturile tv transmise prin retelele de cablu,in plus posturi tv straine,filme online, jocuri.
instaleza si vei fi supermultumit, crede-ma.
hai, la treaba!

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Pai intrii pe internet explorer si scrii "tv online" bineinteles ca nu o sa iti mearga pntru ca nu ai sopcast instalat si o sa iti dea acolo sa il downloadezi.
Dupa ce il descarci, il cauti unde stii ca ti s-a salvat in calculator si il instalezi
Dupa ce l-ai instalat o sa poti sa vezi ce vrei, asta doar in Internet explorer!

| adrianc2007 a răspuns:

Subscriu la ceea ce spune alinnaa3315, si dupa ce pui sopcast, poti incerca aici : http://www.digitvonline.net/load/sport/digi_sport_online/7-1-0-20