| AndreeaDeeaXd a întrebat:

Buna love struck! Sunt foarte ingrijorata de media care o sa imi iasa la mate anul asta! Deci eu am 5 de 10 in catalog si la teza 8 crying. Stiind ca teza este o patrime din medie, aflati cat o sa imi iasa mie media sad. Vreau sa stiu daca ma mai asculta sau nu happy

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

E 3*10+8/4(3*media notelor la oral+teza/4) si iti iese 9.50, deci 10.Nu mai are de ce sa te asculte.

4 răspunsuri:
| DonyHD a răspuns:

Lol esti ingrijorata ca o sa iti iasa media 9 si nu 10 :O eu sunt multumit daca imi iese 6 sau 5 laughing

| Justdreams a răspuns:

9,50 iti iasa si nu te mai asculta ca ai destul note kiss! funditabig grin?

| Stefania33 a răspuns:

Iti iese 9.50. deci 10 happy

Răspuns utilizator avertizat