| anonim_4396 a întrebat:

Buna:X voi ce jocuri jucati in prezent? ceva misto cu cont as prefera si sa fie inteligent si dictractiv:X funda.

Răspuns Câştigător
| Négatif a răspuns:

Bun. Deci încă ai un suflet de copil :))
Îţi recomand să te joci pe :

http://www.games2girls.com/

sau pe :

www.friv.com

sau :

http://www.games2win.com/en/

Sper că te-am ajutat, şi sper că-ţi vor plăcea. Succes şi distracţie plăcută!;*

15 răspunsuri:
| Négatif a răspuns:

Conquiztador! - de strategie şi inteligenţă. Succes!

| anonim_4396 explică (pentru Négatif):

laughing) tocmai! tu esti unul care nu mi-a vazut intrebarea recentalaughing ca eu nu-mi mai merge conqcrying(((((((((( si easta caut alte jocuriwinking

| Négatif a răspuns (pentru anonim_4396):

Cati ani ai? Ca sa stiu ce iti recomand.

| anonim_4396 explică (pentru Négatif):

14 si sunt fatahappy

| anonim_4396 explică (pentru Négatif):

14 si sunt fata

| Négatif a răspuns (pentru Négatif):

Sau îţi poţi descărca IMVU, e super.

| anonim_4396 explică (pentru Négatif):

Da. am intrat pe si sunt destule jocuri marfa:X mersi :*

| Négatif a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere! Sper că te-am ajutat câtuşi de puţin, dar sper să-ţi dea cineva jocuri care să te mulţumească atât de mult încât să-i dai fundiţă! Seară bună, draga mea!

| Négatif a răspuns (pentru Négatif):

A,păi,nu văzusem laughing Mulţumesc mult :*

| anonim_4396 explică (pentru Négatif):

Npk:*

| Négatif a răspuns (pentru anonim_4396):

Bun. Deci încă ai un suflet de copil :))
Îţi recomand să te joci pe :

http://www.games2girls.com/

sau pe :

www.friv.com

sau :

http://www.games2win.com/en/

Sper că te-am ajutat, şi sper că-ţi vor plăcea. Succes şi distracţie plăcută!;*

| Zangetsu a răspuns:

Prince of persia : the forgotten sands, in unele imprejurari trebuie sa-ti pui mintea la contributie pentru a rezolva niste puzzle-uri.

| CreakTudor a răspuns:

Poti incerca 4story EG se joaca fete de toate varstele dar sunt si englezi francazi etc. daca te joci baga te zana si fate craxion si dupa aia cautal pe unu killvalorian

| Anonim5902716 a răspuns:

Si eu caut jocuri ceva pe o pagina de net daca stiti ceva tare?
funda.

| Aditza765 a răspuns:

Sweet Flirt,
Lady Popular, Stardoll