| florin1979 a întrebat:

am cont la farmerama, nivelul 72. nu prea mai am timp sa ma ocup de el. care are cont, si deci a mai jucat, si il vrea, sa imi scrie mesaj pe privat, sa iau legatura cu acea persoana! vreau o persoana serioasa, cu timp disponibil.la nivelul 72 e cam mult de muncahappy

3 răspunsuri:
| YoYoJuSt4U a răspuns:

Vreau eu, trimite-mi un mesaj, eu ma pricep foarte bine la farmerama si intru aproape in fiecare z si culeg plantele cumpar de toate, fac nivele si bani.

| florin1979 explică (pentru YoYoJuSt4U):

L-am dat, imi pare rausad

| YoYoJuSt4U a răspuns:

Off...