| OneWingedAngel a întrebat:

Buna ziua!
Am o inrebare referitor la seria Winnetou, merita citita seria?
N-am citit cartea si vreau sa stiu daca merita citita, sa stiu daca cumpar sau nu cartile! Primiti o fundita pentru cel mai bun raspuns!
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| vintila78 a răspuns:

Merita sa citesti dar cred ca este mai bine sa vizionezi filmele sau sa le dascarci daca vrei iti pot da saitul unde le gasesti pe toate

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am citit toata seria si am vazut filmele facute dupa aceasta si mie mi-au placut. Daca iti plac cartile de aventuri, atunci merita sa le citesti. Numai bine!

| anad a răspuns:

Daca-ti plac filmele cu indienii si despre Vestul Sălbatic va fi o lectura foarte placuta si captivanta. Autorul a surprins realitatea acelor vremuri intr-un mod unic, mai ales in ceea ce priveste intelegerea si prietenia intre oameni, indiferent de rasa sau limba pe care o vorbesc.

| theorizer a răspuns:

E depasita, candva a avut succes insa acum nu mai are decat valoare "istorica".