| Exyom a întrebat:

Am o problema cu telefonul tot trimit mesaje la o persoana si nu primeste mesajele dar cand ii trimit de pe alt numar primeste. Si tot de pe numarul de pe care nu primeste trimit la altcineva mesaj si merge perfect. Nu inteleg ce poate sa aiba cartela ( pentru ca am schimbat in alt telefon cartela si tot asa face )... oare se poate sa fi blocat din greseala numarul meu si de aceea nu primeste? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

Ia cauta tu mai atent in telefon ca nu cumva sa fi ajuns pe la lista de ignore.Da, mai mult ca sigur ti-a blocat numarul din greseala si de aceea nu primesti mesajele.Si mie mi s-a intamplat de multe ori.Blocam persoane din greseala si nu mai primeam mesajele de la ele.Sigur asta s-a intamplat.

| Exyom explică (pentru Loly):

M-am uitat la ea in telefon si imi era blocat numarul, acum s-a rezolvat happy. Merci

1 răspuns: