| TotEu21 a întrebat:

Am si eu o problema! Am instalat metin2 dinamik si imi da eroare asta FATAL ERROr! File not exist : Pack/Index. Imi puteti spune de la ce e sau cum se rezolva. Daca stiti alte metine care au cal lasati mesaj. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DjBebe a răspuns:

Iti zic exact care e treaba, dupa cum stiu eu. Mi-a aparut si mie asa si... l-am dezarhivat din nou si a mers, dar ai grija pentru ca daca muti vreun fisier undeva atunci sigur nu merge.Pe scurt, reinstaleaza sau despacheteaza din nou.happyPrimesc fundita?big grin

8 răspunsuri:
| TotEu21 explică:

Sebi imi dai si mie site de download si de logare pls?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai tot nu merge. ma reinstalat de 3 ori tot aceiasi problema da... ajutati-ma si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 united nici eu nu stiu ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu st frate u acum pai facut ca mie imi apare la fel daca l-ai gacut uite id meu si sp si miec cum sa fac plizz marius_air66

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge dar n-am ce face

| ZoR0 a răspuns:

Mai bine te apuci de Metin 2 United. E server englezesc si este super.

| biNNN a răspuns:

Da frate. si eu am aceeasi problema la BlackMetin2. la update nici macar nu mi se ai incarca cand arata acolo nume index... si daca opresc netu' creste imd update si dupa ce se termina imi zice FATAL EROR! File not exist Pack/index. si daca dau troubleshout problem pentru ca am windows 7 imi zice de phiton ...Va rog eu un expert sa ne ajute.

| CrazyStHyl3 a răspuns:

Sebi da-mi pls si mie id tau ca si eu joc mt2 united si am 116 big grin pe elios, ce e cu tundra, nu mai esad