auran
| auran a întrebat:

Buna ziua
am un filmulet inregistrat care nu are imaginea clara. Exista un program pentru stabilizarea sau claritatea imaginii unui viodeoclip? Va multumesc

2 răspunsuri:
auran
| auran explică:

BUna Flavius
iti multumesc pentru intentie dar, eu as avea nevoie de un program care sa modifice acest filmulet daca este posibil.
Merci
O zi buna!

| Flaviucu a răspuns:

Aici e raspunsul daca am inteles bine intrebarea, daca nu scuze ca m-am bagat. http://envirofotoclub.files.wordpress.com/......aginii.pdf