| Rony56 a întrebat:

Am vazut pe youtube niste video cu diverse lucriruri (cum sa downloadezi programe, jocuri, etc.) si unii au windows xp cum am si eu. la cursor (sageata de la mouse) este in mijlocul unui cerc (mai mult am vazut galben) si vreau sa am si eu. in plus de asta cand dau pe X pentru a inchide notepad le apar ceva rosu care parca explodeaza, vreau si eu sa fac asa si aia au windows xp ca mine. sau editeaza video?

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Ce ai vazut este efectul cursor la captura, dar poti instala o aplicatie care are cursoare animate.
http://youtu.be/q92uC5E4H0I

| Rony56 explică (pentru Sihastrul):

Dar cum fac ca sa imi apara cerculetul? In plus de asta cand vreau sa explodeze cand dau click imi arata About, te rog zi cum sa fac sau fa un video pe youtube. Te rog!

2 răspunsuri:
| myruna2012 a răspuns:

Ei foloseau un program special pentru filmarea desktopului ''Cam Studio'' care are acea setare cu cercul galben in jurul sagetii!