| VreauSaRad a întrebat:

As dorii sa petrec 2 nopti in ardeal la o vila pensiune cabana( de preferat ieftina) cu un lac sau un loc sa de scalzi de preferat sa poti ajunge cu trenu, o gara in apropiere sau ceva de genu.

Va rog sa-mi dati si mie niste detalii daca stiti asa ceva.

FUNDA!

2 răspunsuri:
| cosminnick3000 a răspuns:

Nu stiu nici o vila din ardeal chiar daca locuiesc in zalau, dar ti-as recomanda in voineasa la orice vila si esti aproape de cateva lacuri si spun asta pentru ca am fost cu parintii mei vara trecuta si ne-am super distrat.

| VreauSaRad explică (pentru cosminnick3000):

Multumesc mult dar e prea departe. Si vreau sa pot ajunge cu trenu la locatia respectiva