| comet a întrebat:

Eu cand lipsesc de la scoala merg la doctorita de familie si ii spun ca ma doare burta (exemplu) si ma consulta si imi da reteta si scutire. Joi si vineri nu am fost la scoala si astazi, marti, vreau sa merg sa imi iau scutire. Ce as putea sa ii zic? Puteti sa spuneti orice boala/durere pentru ca ma crede big grin (in afara de dureri de gat, de cap, de burta pentru ca le-am tot folosit).

3 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Totusi daca nu esti bolnav care e motivul pentru care tot lipsesti de la scoala?

| comet explică (pentru SunnyDay88):

Am ore tot pana la 3 si nu mai ai chef sa stai atat si plecam.

| iuliaa27 a răspuns:

Zii mamei tale sa faca o cerere scrisa de mana.Mi s-a intamplat de multe ori. Incearca.