| croissant a întrebat:

Buna ziua, îmi este o așa pofta sa mănânc Quesadilla cu pui și îmi place doar la localul klandestin. Când este mai ok sa merg mâine sau luni? Având în vedere că merg singura m-am gândit că poate e mai ok sa merg luni când nu va fi așa aglomerat! Ce mă sfătuiți?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mergi duminica. Daca e aglomerat inseamna si ca o sa primesti ceva facut pe loc. Poate luni doar reaincalzeste puiul de duminica.

3 răspunsuri:
| just4ubr2015 a răspuns:

Nu conteaza ca mergi singura sau cu cineva daca tie pofta de ceva nu tine cont de parerea celor care sunt la celelalte mese. duminica e normal sa fie mai aglomerat ca e lumea libera luni sigur nu va fi nimeni.

| RosaliaOriginala a răspuns:

Vezi cat mananci sa nu te ingrasi

| Lambruzau a răspuns:

Luni este inchis, lasa o pe marti