| Crackman a întrebat:

M-ar interesa si pe mine un grup de voluntariat prin Constanta. Sau un grup care are activitati diverse.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Werrich a răspuns:

Salut! Acestea sunt cateva ONG-uri cu care am interactionat si la care am participat:
ONG Mare Nostrum - ecologie, sediul pe str Bogdan Voda nr 16 A (zona Spitalul Militar)
Adapto Youth - ONG pentru ajutorarea persoanelor cu dizabilitati, zona Baba Novac
Crucea Rosie Filiala Constanta
Oceanic Club - ONG pentru protectia mediului
Asociatia Culturala Noua Acropola Filiala Constanta- filosofie, actiuni ecologice, str. General Manu nr. 24

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe plogging.ro/voluntari