| DianaBrb a întrebat:

Stie cineva magazine cu materiale de pictura in Craiova?

Răspuns Câştigător
| Asuka19 a răspuns:

Libraria Elena Farago si mai e una foarte buna la Pelendava, dar nu stiu cum se numeste, e mai mare si au multe acolo

| DianaBrb explică (pentru Asuka19):

Iti multumesc frumos pentru ajutor. Am reusit sa gasesc Libraria Elena Farago. Nefiind din Craiova si dand o cautare pe google Pelendava este pe langa Parcul Romanescu? Orice informatie care m-ar puteA ajuta sa o gasesc mai usor ar fi super.

| Asuka19 a răspuns (pentru DianaBrb):

Da, langa Parcul Romanescu
Este langa o terasa, este si o farmacie langa, peste strada este cladirea M&M
Sper sa o gasesti!