| AdeMihu a întrebat:

BUnaa.
cum pot face bani in imvu? in afara de pet si alea de la earn credits!
funda!

Răspuns Câştigător
| xLikeTpu a răspuns:

Bună .
Ca sa faci bani urmează astea :

-Intra in imvu , pe internet , dai clik la earn credits .
-Apoi dai clik pe Invite and refer people . Dai "BY EMAIL"
-La your friend's email pui emailul tau . iar la your friend's name pui numele tau de pe imvu deci mai pe scurt la numele prietenului pui numele tau , iar la emailul prietenului pui emailul tau ! .
-Vei primi un mail pe id-ul pe care ti-ai facut contul,cu YES or NO . Pui YES apoi creezi un cont ( dai de 2 ori clic pe yes , sa se deschida 2 ferestre NEAPARAT ! ) . Creezi un cont cu email invalid gen: dyhuksdkjdhuidojhujkhf@yahoo.com [laughing] . asa deci , apoi , dupa ce creezi contul . intri pe alt computer sau rogi o prieten/prietena sa iti intre pe cont , te invita de 5 ori si primesti 1500$ .( poți face asta de cîte ori vrei pe zi ) .
Bafta ! .

1 răspuns:
| AdeMihu explică:

Astept raspunsuri!