| andra95_6739 a întrebat:

>Bunaa!.imi puteti spune niste pareri despre filmul "a beautiful mind"? ce v-a placut ce nu v-a placut!puppy dog eyes.

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

O interpretare exceptionala din partea lui Russell Crowe, care isi poarta privitorii intr-o calatorie introspectiva, aceasta face din "A beautiful mind" o adevarata capodopera. Nu exista nici o ecuatie matematica prin care sa aflam numarul de stele pe care il merita cu adevarat acest film. :X

| Sadop a răspuns:

Un film minunat happy!
Mie mi-a placut totul la el happy!