| Rallu a întrebat:

Bunaaa! Am o camera web Hama, am incercat sa ii dau web unei persoane si nu mergestraight face scrie : Sorry, no Webcam was found on your system. Si nu inteleg de ce pentru ca cd'ul este instalat. Cum pot s`o fac sa meargaaa?puppy dog eyes

1 răspuns:
| hatze a răspuns:

Uite ce trebuie sa faci! si eu am patit asa, bagi webul in alta mufa. deoarece webul nu merge pe orice mufa! asa am patit si eu, sau daca nu iti merge nici asa inseamna ca e de la windows! bafta! ast si eu o fundita!