| oanaaa16 a întrebat:

Bunaaa!
Cum as putea ajunge din Ghencea la Sun Plaza?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Poti ajunge din Ghencea la Sun Plaza mergand cu tramvaiul 11 de la capat pana la Piata Sudului.

3 răspunsuri:
| Junero a răspuns:

Am dat un search pe google maps si ai de mers 10 km, cam tot bucurestiul, daca te referi la Sun Plaza, Calea Văcăreşti, București, incepi astfel De la ghencea mergi pe strada cooperativei pe bulevardul ghencea, apoi calea 13 septembrie (in continuarea bulevardului), pe strada progresului- apoi strada constantin Islati - soseaua viilor - soseaua oltenitei si apoi pe calea vacaresit si ai ajuns ( si eu nu sunt bucurestean)

| oanaaa16 explică (pentru Junero):

Multumesc mult pentru efort, voiam o cale mai uroara. Mersi

| Junero a răspuns:

Poti folosi google maps pentru o traectorie mai rapide, dar ar fi mai complicat zic eu, oricum, chestia asta m-a ajutat mult