| DemiLovatoMyLove a întrebat:

Bunaaa! E o intrebare cam prosteasca dar, voi in ce credeti? Exemplu: vampiri, eu cred in vampiri..Nu vreau raspunsuri genbig grinumnezeu, nu cred in nimic ca nu exista, blah, blah..Si eu cred in Dumnezeu dar acum vreau fiinte supranaturale.

Răspuns Câştigător
| JesssieAl a răspuns:

Hey, eu am inceput sa cred in vampiri, adica nu cred, adica nu stiu de multe ori ma gandesc ca poate cineva imi poate asculta gandurile...

4 răspunsuri:
| HermioneLove a răspuns:

Eu cred in Dumnezeu si ingeri atat!(Si da stiu ca exista si Satana)
Vampiri,varcolaci, fantome, sirene si alte chestii nu exista! Cu totate ca sunt legende despre sirene deci e posibil sa fii existat mai de mult! Dar acum nu mai exista asa ceva!
Si mie mi-ar placea sa existe zane, sirene, magii si chestii din astea dar ele nu exista! Aceste lucruri oamenii le-au inventat dar pe Dumnezeu, si ingerii sai nimeni nu ia creat! happy Sper ca te-am lamurit! kiss
Bafta!

| HermioneLove a răspuns (pentru HermioneLove):

Apropo doar de Hallowen poti crede in ce vrei! laughing

| fdyourgod a răspuns:

Nu e nici-o sansa sa existe vampiri datorita faptului : dusmani lui Vlad tepes au facut diferite povesti despre cruzimea sa ce il descriu ca pe dracula un vanator feroce de sange sau de la o zeita babilioniana care vana si manca oameni

| SiminikaRoz a răspuns:

Fantome,aaaaaaaamm,vampiri,strigoi,mutanti si zombii.