| Sqk00 a întrebat:

Bunaaaa. love struck
Stiti si voi un program de modificat culoarea parului? big grin
Am incercat pe TAAZ, dar nu`mi iese. imi face si fata culoarea pe care vreau eu sa-mi modific parul! sad

FUNDA![scuze ` categorie happy ].

3 răspunsuri:
| Frau a răspuns:

Incearca PhotoInstrument. E bun pentru modificat culori.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Foloseste Photoshop CS5
Uite aici un tutorial pentru a vedea cum poti schimba parul : http://www.youtube.com/watch?v=7FoV6NUUlXQ

| ilegaldrog a răspuns:

Descarca photo makeup editor foarte usor iti poti modifica culoarea parului, ochii, buzele, este un program foarte bun, photosop-ul este foarte greu de gasit