| Calxfhghbgbhcfgbh a întrebat:

Bunaziua TPU! Vreau sa imi cumpar un Telefon Cu tastatura(sa aiba si litere nu numai butoane)Dar fara touchscreen, sa fie cu tastatura Querty si sa aiba wi-fi si camera, dar sa fie si ieftin la li9ber.Dau funda! Apropo,sa fie cu memorie mare fara sa pot baga card sau chestii, dau funda!

6 răspunsuri:
| SindyR a răspuns:

Ai o lista aici pe care eu ti le recomand din toata inima. http://www.emag.ro/......81/last/f3
Incearca si tu poate o sa gasesti ceva interesant care sa iti placa.
Bafta!

| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

De ce nu iti iei Nokia C 302 este un telefon foarte bun

| Flaviucu a răspuns:

Nokia C5 tastura querty, camera 3.0, memorie habar n-am thinking il gasesti la bisnitari intre 250 si 400 lei, sau mai ieftin

| Cadillac a răspuns:

Nokia C3 este cel mai indicat are pret mic si are tastatura cu litere cum vrei tu are wifi si camera si e foarte bun.http://www.emag.ro/......-pC3Acacia

| Petyyyy a răspuns:

Hei...eu iti spun, sa te uiti la Nokia asha302.Este ff bun la:Navigat pe net, Telefon rapid, are wi-fi, camera bunicica.Memorie de 1, 5 g.byte's (FARA CARD!) Sper ca te-am ajutat... funditahappy?

| Alex98qwerty a răspuns:

Eu ti-as recomanda Htc ChaCha.Este un telefon f bun cu android 2.3, procesor 800 mhz, wi-fi, camera 5 mpx cu ledflash, ai tot ce vrei pe el big grin.Prestul este destul de modest....sub 200 euro oricum tongue