| ashta a întrebat:

Ca sa imi fac cont pe okazii trebuie sa platesc?

Răspuns Câştigător
| issa2001 a răspuns:

NU platesti nimic...fa-ti cont linistit... Funda?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu platesti! fa cont! succes!

| GrilDollllllll a răspuns:

Nu, trebuie sa iti pui nr de telefon si primesti un sms cu un cod si codul il pui acolo iti apare cv si gata happy. Funda?puppy dog eyes

| paulbrazil a răspuns:

Nu trebuie sa platesti, doar cand vinzi ceva trebuie sa da o parte siteului cam doi trei lei din profit

| ADITZA0708 a răspuns (pentru paulbrazil):

Esti n00b nu dai nimic

| ashta explică (pentru ADITZA0708):

N00b esti u. uitate si u la poza aia a ta

| ADITZA0708 a răspuns (pentru ashta):

Vezi k te striga mata

| ashta explică (pentru ADITZA0708):

Bah copil dezaxat si distrus! cei cu tine! si-o permis mata net si acu avem figuri! injuri asa ca esti u vreun desteptu lu peste! daca poti ajuta pe cineva fa-o da nu te trezi tu si mata (ca oricum nu te lasa singur pe net ca esti prea prost ca sa-l folosesti) si faci tu oamenii noobi cand tu esti retardu satului (ca oricum dupa limbajul tau esti un taran )!winking