| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Cam cat ar costa un telefon cu touchscreen pe abonament?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista cateva sute de modele de telefon cu touchscreen si zeci de abonamente

| MEIALI a răspuns:

Sigur nu sunt ieftine, dar in jur 500- 900lei.

| Madellina a răspuns:

In functie de durata abonamentului, daca faci pe doi ani gasesti si la un milion. Depinde si de operator...la Cosmote sunt ft bune ofertele.

| Angiiiiiii a răspuns:

Depinde de care vrei...adica marca si trebuie sa stii ce vrei sa contina si ce vrei sa faci cu el happy

| Danieladaniiii a răspuns:

Sunt foarte multe telefoane cu touchscreen si abonamente. dar telefonul meu : Samsung Star 2, a costat cateva milioane cu abonament. deci nu sunt foarte ieftine. Fundaa? puppy dog eyes