| Summer5505 a întrebat:

Cand apare la BRAVO al treilea volum din Jurnalele Vampirilor - Jurnalele lui Stefan ( nesatul )?

Răspuns Câştigător
| iza4ever a răspuns:

19 iuliebig grin:X Abia astept.mai ales ca acum Damon este rau si o sa inceapa sa ucida...si sincer la cum e Damon cred ca o sa ucida un oras intreglaughing (o sa apara si al patrulea volum din Jurnalele lui Stefan pe 8 noiembrie in America, si cica la inceputul lui 2012 va aparea si al 5 lea) Sa speram ca o sa avem parte si de volumul 4 aici in Romaniabig grin

1 răspuns:
| SunShineyKidu a răspuns:

Abia astept sa apara volumul 3 ( pe 19 iul)