| LoveÈℓa a întrebat:

Cand erati mici ce vroiati sa deveniti?(pompier,superman, Barbie laughing
Dar acum?
Si ce ati devenit?(in cazul in care sunteti adult)
PS:Fara raspunsuri la misto. happy

21 răspunsuri:
| Bot a răspuns:

Doctor pediatru.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Am vrut sa urmez cariera mamei, de profesoară de matematică. Dar acum, urmez cu totul o altă direcție...

| linsey a răspuns (pentru floresdemayo):

Care?

| floresdemayo a răspuns (pentru linsey):

Ce curioasă esti! Dar nu-i secret: am terminat jurnalistica, si ...peste doi ani, termin medicina veterinară.

| linsey a răspuns (pentru floresdemayo):

Dada sunt eu mai curioasadevil

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pfff,ce stii tu, eu vroiam sa devin Maestru Ninja, sa ma fi vazut numai cum saream in sus si aruncam cu bete ascutite(ziceam ca sunt cutite laughing ), acum parca mi-ar placea sa fiu fotomodel sau actor, insa pe viitor nu stiu ce voi deveni.

| oliviaaa a răspuns:

Cind era mica doream sa devin vrajitoare laughing)))))) ce amuzant era ma amuzam pe pisica mea, asta reesea ca faceam magielaughing)))))

acum vreau sa ma indrept spre stiintza, om de stiintzahappy (=^.^=)

| LoveÈℓa explică (pentru oliviaaa):

Si eu vreau om de stiinta, dar nu stiu daca voi reusi, totusi este speranta.

| oliviaaa a răspuns (pentru LoveÈℓa):

Da, la mine sunt putine sanse sa reusesc in acest domeniu, dar oricum speranta moare ultimahappy tie succes in aceasta cariera macar tie sa-ti reuseascahappy

| LoveÈℓa explică (pentru oliviaaa):

Problema este ca intr-o tara ca asta sa fi, om de stiinta,, e un vis mare.Mai intervine faptul ca nici nu stii de unde sa incep.Hai sa zicem ca termini o facultate stiu si eu de fizica de chimie sau ce-o mai fi, apoi ce faci? Te duci la NASA si le ceri sa te angajeze. Apoi mai este problema cu parinti ca daca le spun:,, Mama, tata vreau sa devin OM DE STIINTA,
O SA MA CREADA NEBUNAlaughing
Totusi sper sa fac ceva remarcabil in viata daca nu om de stiinta macar sa ajut animalele, oameni sa fac ceva.

| oliviaaa a răspuns (pentru LoveÈℓa):

Da este adevarat, dar nu avem conditii dar asa este... macar ceva ceva sa facem=)

| Bєshka a răspuns:

Eh,eu am vrut sa fiu spioana.Mereu ieseam afara si imi luam niste accesori gen ruj,agrafe, genti, oglinzi de alea mici cu care bateam raufacatorii, spargatorii de banci si altete, ma uiatm mult la Totally Spies si imi chemam prietenele si ii spionam pe oamnei.Acum vreau sa ajung stilista.Si chiar tin mult la dorinta asta.Dar in viitor vad eu ce o sa ajung.

| JustMe6378962 a răspuns:

Eu vroiam sa devin florareasa pentru ca iubesc mult florile, dar acum vreau sa devin doctorita chiar daca este mult de invatat! Stiu ca voi reusi!

| floresdemayo a răspuns (pentru JustMe6378962):

Dacă nu te părăseste ambitia, vei reusi! E mult de invătat, al naibii de mult, dar e atat de plăcut!

| JustMe6378962 a răspuns (pentru floresdemayo):

Sper sa nu ma paraseasca...Dar sunt increzatoare!

| floresdemayo a răspuns (pentru JustMe6378962):

Cine speră, se îndoieste. Trebuie sa fii sigură! Sa ai incredere in puterile tale.

| JustMe6378962 a răspuns (pentru floresdemayo):

OK,OK sunt sigura!

| Măduuțaa a răspuns:

Hi hihee hee. Cand eram mica doream sa devin Barbia

| agirll a răspuns:

Coafezawinking funda?happysau actritahappy

| bibsy a răspuns:

Mi/am dorit mereu sa devin super/erou, si sa/mi port chilotii peste ciorapi, m-au interesat mereu super-eroii din desene animate! dar acum as dori sa ajung jurnalist si ma indrept spre aceasta cariera!