| HubbaBubbaGirl a întrebat:

Cand incep urmatoarele : Romanii au talent, X Factor, Vocea Romaniei?

Răspuns Câştigător
| MaterialGirlB a răspuns:

Romanii au talent - nu stiu exact cand incepe. Nu am vazut o data fixa, dar cred ca o sa se difuze ca anul trecut prin februarie.
X Factor - sambata pe 17 sept. la ora 20:20. Este si duminica tot la aceeasi ora.
Vocea Romaniei - marti pe 27 sept. la ora 20:30.

6 răspunsuri:
| didi12 a răspuns:

Romanii au talent nu se stie, oricum nu cred ca anul acesta.Cred ca va incepe dupa "Dansez pentru tine".X Factor e in weekend-ul acesta,si sambata si duminica.Iar Vocea Romaniei, chiar acum am gasit pe net raspunsul, incepe pe 27 septembrie.

| tybycool a răspuns:

Vocea romaniei incepe luna asta...pe la sfarsitbig grin

| Ciuuf a răspuns:

Dai funda?laughing scuze serios chiar dai?
Romanii Au Talent:dupa 26 septembrie ar trebui sa inceapa
X Factortonguee 17, 18 septembrie 20:20!
Vocea Romaniei:va incepe Marti 27 septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieri

| Fragolita a răspuns:

X factor va fi difuzat in fecare sambata si duminica pe antena 1 incepand cu 17 septembrie.

| Catalin270 a răspuns:

Vocea romaniei incepe pe 27 septembrie la 20:30 pe pro tv; x factor pe 17 septembrie la 20:20 pe antena 1 iar la romanii au talent inca nu se stie dar preselectiile urmatoare vor fi la constanta pe 20 septembrie deci mai dureaza ceva laughing. funda?