| OFM a întrebat:

Cand incepe sezonul 4 din H2O?
am inteles ca ori la sfarsitul anului acesta ori la inceputul anului urmator imi puteti spune macar anul si luna

8 răspunsuri:
| OFM explică:

Intrebarea asta era pentru soramea de 11 ani care m-a rugat sa intreb pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca in Octombrie sau noiembrie anul insta pentru ca ep au loato de la capat si acum este la sezonul 3 deci poate.
Asacred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Icepe inn 2011 noiembrie am studiat totul sigur nu mint

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| SupradozaDeVise_9150 a răspuns:

Din cate stiu eu...nu o sa mai fie un sezon 4 din H2O.
Sa speram la un film ♥

| SweetyLoveSely a răspuns:

Ei bine eu stiu sigur ca in Romania va aparea h2o sezonul 4 in 2011 noiembrie sau octombrie!happy

| SweetyLoveSely a răspuns:

Ei bine eu stiu sigur ca in 2011 noiembrie sau octombrie va apare in Romania sezonul 4 asa ca spune-i surorii tale
happy