| Andreea_8406 a întrebat:

Cand incerc sa intru pe mess apare asta:

We can't sign you in to Yahoo Messenger.

There might be a problem with you internet connection. Make sure your computer is connected to the internet. Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem.

Nu inteleg de ce. Calculatorul este conectat la internet. Am incercat sa dezinstalez mess-ul si sa-l instalez iar dar...degeaba. Am mai pus intrebarea dar tot nu am primit un raspuns bun.

Multumesc mult pentru ajutor!

4 răspunsuri:
| oannabomboana a răspuns:

Parola(poate ) sau incearca alta versiune de messenger.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu sigur, dar poate iti stie cineva parola de la mess sau ti-a spar parola si intra in locul tau, tu nemaiputand intra, dar nu stiu sigur.

| Andreea_8406 explică:

Nu este din cauza parolei si nici a id-ului. Asta este a 4-a saptamana de cand nu mai merge...

| CryStalgH0st a răspuns:

Pai nu stiuthinking deconecteaza-te d la net de mai multe ori sh conecteaza-te dn nou.sau poate cineva a vrut sa iti sparga parola sh ti-a blocat contul... daca nu merge mai asteapta vreo saptamana 2 sh daca nu isi revine nici atunci cred ca e cazul sa te gandesti la alt idthinkingbig grin

fundita:X:X:X