| MysticWayz a întrebat:

Cand intru pe Google si scriu ceva imi cauta cu Web Search. Ce sa fac sa nu mai cauta cu Web Search?

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Cred ca stiu la ce te referi si mie imi mai aparea asta: in loc sa iti apara google iti apare search si o lupa?
Dai click sus la Tools, apoi la Options...
Dai la sectiunea General si acolo la Home page stergi ce scrie si scrii tu www.google.ro, apoi salvezi, inchizi si dai din nou pe internet si ai sa vzi ca iti apare google.

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!:)

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Daca folosesti google shorme si iti apare web search in loc de google uramreste uramtorii pasi :1. da pe semnul cheitei si dupa aia da la options, acolo unde scrie open this page sterge adresa aia si scrie htttp://google.ro, daac folosesti Mozila Firefox si apare web search urmareste uramatorii pasi:1. da la unelte sus si dupa aia sterge ce scrie la pagina de start si pune http://google.ro baftaaa funda?

| Oani a răspuns:

Mai sus este o bara ca imagini, videoclipuri, harti... dai acolo pentru ce vrei... fundy?

| InGERfaraNOr a răspuns:

Pai... poate ai un tobolar instalat mi s-a intamplat si mie. dezinstaleaza tobolarul