| anonim_4396 a întrebat:

Cand intru pe profilul unor useri nu mi se pare in regula. Nu vad poza sau numarul de intrebari. Si imi apare x raspunsuri castigatoare, iar la raspunsuri scrie 0 confused Este de la mine sau vi se intampla si voua?

3 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Este probabil momentul cand se face socoteala. Nu toti sunt adusi la zi in acelasi timp, probabil ca dupa un timp, daca vei intra pe aceiasi useri vei vedea si intrebarile si numarul de raspunsuri castigatoare. Stiu ca si mie mi s-a intamplat sa ma intreb mai demult si asta a fost singura explicatie logica pe care am primit-o.

| anad a răspuns:

Din cand in cand robotelul isi face ordine si socoteli si atunci apare 0 la raspunsuri. Incearca mai apoi si vei vedea ca s-a remediat!

| valy a răspuns:

Eu nu am intalnit. da-mi niste linkuri sa vad si eu ca.chiar sunt curios