| Tarabostes a întrebat:

Cand sa imi schimb fotografia de profil de pe Facebook ca sa primesc mai multe like-uri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când o să ai suficienţi fraieri care să ţi-o aprecieze.

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Da click pe numele tau, apoi muti cursorul mouse-ului, adica sagetuta, pe poza actuala de profil, si iti vor aparea niste optiuni, si selectezi optiunea "incarca fotografie".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când or zbura porcii.

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Dai lasetari si vezi sageata de pe poza actuala adica cea pe care o ai acum si vezi niste optiuni tu dai pe optiunea incarca o fotografie\imagine si daca vrei sa strangi mai multe like-uri trebuie sa pui o poza interesanta draguta sau de care vrei tu nu neaparat sa le placa celorlanti tie sa-ti placa