| mony_5661 a întrebat:

Cand se deschide cinema city suceava?

7 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Din toamna acestui an, sucevenii vor avea la dispoziţie nu unul, ci zece cinematografe moderne, pe sistem multiplex, în care vor rula cele mai noi filme lansate la nivel internaţional.

| Livianananana a răspuns:

Maine la 5:00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"ieri" se va deschide!

| Alexandra_4329 a răspuns:

S-a deschis cinema city suceava?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate promisiunile cu deschiderea salilor de cinema au fost praf in ochi pentru a atrage noi chiriasi >Atata timp cat domnul Dascalu si-a luat ochii de la mall-ul din Suceava salile de cinema o sa se faca la pastele cailor...

| reason2fly a răspuns:

Never! De atata timp sa promis, cred ca se va reface intai cel de la monden pana il construiesc astia de la mall, si cel de la monden e programat sa se termine in 2014 din cate am auzit. Good luck!