| sweetkiss4u4ever a întrebat:

Cand te uiti pe propriul profil de facebook, iti apar pe pagina principala in lista de prieteni 10 din cei *n* prieteni pe care ii ai, intr-o anumite ordine, si se mai schimba intre ei. Totusi, este vreo "regula" dupa care apar acei 10 prieteni - gen: le vizitezi/ iti viziteaza des profilul, vorbesti cu ei mult etc. este vreo regula?

Răspuns Câştigător
| ღClauuღ a răspuns:

Nu este nici o regula.Este doar o coincidenta ce ti s`a intamplat ei se schimba de fiecare data

5 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Sunt pusi la intamplare! SAu mai exista varianta ca acei 10 prieteni sa-ti fi vizitat ultimii profilul in decursul unui timp scurt!

| PredatoR a răspuns:

Buna intrebare...

| yoNicole13 a răspuns:

Nu este niciun fel de regula. Lista apare la intamplare.

| hanibani a răspuns:

Mai sincer ...eu cred ca da e o regula
de ex.eu pe fb ma uit mereu pe profiluri la 2 baieti.si ei imi apar mereu acolo, deci...probabil are leg cu cata activitate comuna k prieteni aveti (uitat pe profil, commuri la poza, postari pe perete)

| onutzzaoana a răspuns:

Nu cred.La mine apar la intamplare.