| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care a fost anul cu cei mai mulți oameni înecați în Marea Neagra?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu vad scopul intrebarii.
Nu tine nimeni evidenta, iar pe langa irelevanta unei astfel de cifre, nu are nimeni sarcina de-a aduna numerele de la granitele fiecarei tari.

| gabicoo a răspuns (pentru LPCTSTR):

Face spam! Ar trebui luat la mișto până renunță!

| gabicoo a răspuns:

Dacă te duci tu la mare va fi anul 2022! laughing

| 1234568807 a răspuns:

Nu cred ca exista un clasament al anilor pentru asa ceva

| nukeyly a răspuns:

Cel mai activ an 2018, atunci 32 de oameni au murit inecati pe litoralul românesc al Mării Negre
_dar 32, e apa de ploaie cand anual in ro mor ~300.000 din diverse cauze,
iar nascuti-vii abia trec de 160.000, deci tredul e pe minus.

si morti stupide poti vedea aici
1000 Ways to Die (TV Series 2008-2012) IMDb > Dark comedy, 4 season