| IrxnIroxyI a întrebat:

Care a fost cea mai mare suma pe care ati gasit-o, asa din intamplare, pe jos. Sau cel mai scump obiect pe care l-ati gasit?

18 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Nu-mi amintesc sa fi gasit vreodata ceva, dar am pierdut 50 ron acum vreo doi ani.

| cretzufinish a răspuns:

50 lei, in rest nu am castigat niciodata nimic. happy

| sensesDelight a răspuns:

Urcam într-o zi pe scările blocului și mi-a atras atenția o chestie lucioasă. M-am aplecat și spre norocul meu era o brățară din aur. M-am uitat în stânga, dreapta și nu era nimeni, așa că am urcat sus cu ea și i-am dat-o mamei. Eu nu port aur, de obicei argint. Șmecher ar fi să mai găsesc și una de argint acum. ^.^

| Reinkaos a răspuns:

Am gasit o data 1 leu pe jos, in rest nu am prea avut noroc la nimic laughing

| Doddel a răspuns:

Am gasit 50 de lei

| Yuuki_5557 a răspuns:

Cred ca 5 leilaughing...serios nu sunt eu prea norocoasastraight face.

| pauladrian a răspuns:

50 de lei.

| Creioane COlorate:)) a răspuns:

1 milion, o bratara din aur, un inel de aur, si un telefonbig grin

| Emmeii a răspuns:

Pai.
am gasit
50 lei
mai multi de 1 leu
50 bani
cercei
un lant
si o bratara.
laughing

| o_fata_dulce:* a răspuns:

10 lei

| papushikroz a răspuns:

Am gasit un pandantiv sub forma unui delfin.In rest nu m-a prea lovit norocul.

| nikolikky a răspuns:

58 de lei si un lantisor cu diamante

| alinutza_2142 a răspuns:

Am gasit odata p jos 6o de lei cand ma intorceam dl scoalabig grin

| deea_6635 a răspuns:

Eu am gasit pe jos intr-un magazin 120 lei si cel mai scump obiect a fost o bratara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul am gasit un portofel cu 3000 de eurohappy dar in portofel era si buletinul proprietarului asa ca i l-am inapoiat(cu tot cu bani), si am mai gasit un inel din aur cu rubinhee heesi o bratara din aur alb, ambele sunt si acum la minebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numa` monedebig grinlaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 lei.

| JusTMarK a răspuns:

Mobil, nu glumesc, Nokia 5000 costa cam un pic peste 100$