| AndutzaAndu09 a întrebat:

Care a fost cea mai tare intamplare sau calatorie a voastra? De ce?

Răspuns Câştigător
| TraficantDeVise10 a răspuns:

Păi când am fost cu doi prieteni,adica un băiat și o fată, la o plimbare, aveam semințe și apă cu noi.Și zice fata:"Luați odată săptămânță și să mergem" și noi am râs maxim.Și apoi o vrut să bea și în loc să-și pună flaconul cu apă la gură și-o pus lângă ureche.
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

1 răspuns:
| Simpluuu a răspuns:

Cand i am spus la varmiu ca e un nebun si el s-a suparat pew mine de era sa ma faca de rahat in plina strada. noroc ca eram la teren. fundita daca vrei.sau cea mai frumoasa calatorie atunci cand am fost la cheile bicazului si la lacul rosu sau cand am mers la Bucuresti sau la sucevita si moldovita sau la balma sau in eforie nord, mangalia sau constanta sau la putna.