| AlexDorinel a întrebat:

Care aqua parc e mai mare și mai mișto? Eforie Aqua Park sau Aqua Magic Mamaia?

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

SushiAwa Agreement Zone!
winking

| FreddieM a răspuns (pentru gabicoo):

Bun raspuns, fain oras. laughing)

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

"în 15 Iulie | AlexDorinel a întrebat:
Salut TPU, am o problema: acum câteva zile m-a cuprins nostalgia și tristețea când mi-am adus aminte de vara lui 2015. Am mers în Turcia la un hotel și acolo din prima zi m-am întâlnit cu niste romani (tot asa în concediu). Aveam 10 ani pe atunci.Am stat 6 zile acolo și ne-am împrietenit foarte bine cu acei oameni (erau 2 fete, una de 7 ani și una de 16, cu părinții lor bineînțeles).

După ce am plecat am păstrat legătură pe Facebook(vorbim cel puțin odată pe luna).

Dar chestia e ca mie mi-a plăcut de acele fete la modul ca ne-am înțeles bine și simțeam amândoi o atracție unul fata de celalalt cum n-am mai pomenit.

Ideea e ca ei stau în Sibiu și eu in Constanța și nu ne putem vizita asa des. Ei au venit de 2 ori prin Constanța sa ne vedem când s-au dus la mare și când au plecat am plâns rau de tot.

Vreau sa-mi spuneți cum pot sa fac sa-mi mai treacă puțin tristețea asta?(ca nostalgia e clar ca nu trece niciodata).

Dar fără critici și caterinca proasta."
https://www.tpu.ro/......i-2015-am/
Dacă cu adevărat ești din Constanța ar trebui să cunoști aceste aspecte.

| InYourMind a răspuns:

Europa Park frate ce e cu ieftineala asta de românia imitații josnice nici nu merita votate decât de țărani și săraci care nu-și permit distracții adevărate