| eek a întrebat:

Care ar fi ultimele lucruri pe care le ati face daca in trei zile ati muri?

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

As sta alaturi cu familia reunita si mi-as aminti de cele mai frumoase momente din vietile noastre.Este cel mai frumos lucru.

| Farcas a răspuns:

In primul rand i-as arata persoanei iubite cat de mult inseamna pentru mine, si as petrece momentele acelea numai cu ea, ca in filmul If Onlyhee hee love struck in al doilea rand mi-as cere iertare de la toti cu care as fi certata, sa fiu cu inima impacata, as vizita Egiptul chiar daca as merge fara bani, doar sa ajung acolo, mi-as mai petrece si cu familia, mias vizita toate neamurile etc
Insa nu se stie cand ti sau sfarsit zilele, poti muri chiar maine si sa nu mai apuci sa faci nici macar un lucru din toate astea.

kratos
| kratos a răspuns:

As fac tot ce-mi place mie si sotiei:mancare, plimbari si dragoste tongue. Sau poate o fi raiul si recuperam acolo rolling on the floor!

| Mwhahahaa a răspuns:

Daca... daca si cu naca se plimbau intr-o barcaa...laughing

Poi sa zicem... fac ce nu am facut pana acum:d

Vreau sa incerc multeee aventuri pe care nu le-am cunoscut pana in momentul de fata.big grin Vreau sa fac tot ce e imposibilhappySa transform imposibilul in posibil smug `
dne`... c idei nebunesthi amlaughing

Tu ce ai face? smug>love struck

| TheCritic a răspuns:

As sta cu familia mea si mi-as face o lista cu dorinte pe care ei sa o indeplineasca pentru mine(lucruri pe care as fi vrut sa le fac dar nu am avut timp), as scrie cate o scrisoare pentru fiecare membru din familia mea si pentru cativa prieteni, cateva persoane importante unde sa imi cer scuze si sa le spun ce au insemnat ei cu adevarat pentru mine, am 2 palme de dat cuiva, asa ca ma voi duce sa i le dau ca sa mor impacata si as vrea sa imi donez organele.

| Georgiana2905 a răspuns:

Din pacate nu stim niciunul in ce zi murim asa ca un raspuns nu iti pot da dar totusi incerc. Sa speram ca pana atunci voi fi sigura cum si pe cine iubesc. Astfel in aceste ultime 3 zile i-as tot spune persoanei aceleia cat de mult o iubesc si ca sunt fericita ca desi in3 zile murim, mor alaturi de el. Altceva... As incerca sa petrec ceva timp si cu familia mea, parintii mei.

| danutza a răspuns:

As trai normal ca si cum nu s-ar fi intampla nimic happy

| eek explică:

Intai. vreau sa spun ca nu am vazut niciun fel de ide nebunesti pe aici
@ miss chocolate: eu as face multe. cum ar fi.nugee-jumpig.as sari cu parasuta. m as imbraca in cea mai frumoasa rochie de mireasa pe care o visez de mic copil.as avea parte de o noapte de dragoste nebuna alaturi de cel pe care il iubesc.as manca un meniu complet la mc donald's. as bate un politist. mi as cumpara un catel.as merge cu gondola pe venetia.as vizita marele zid chinezesc.pfff.cate si mai catebig grin