| melena a întrebat:

Care ati fost pe la Sambata de Sus(Fagaras)? As vrea sa stiu cum e vremea in perioada asta! O sa plec peste cateva saptamani si nu stiu ce haine sa adaug la bagaj, avand in vedere ca e la poalele muntelui!

1 răspuns:
| SorinaSuciu a răspuns:

Eu stau in sinca noua un sat aflat pelanga fagaras la 35 km... am mai fost la Sambata si acolo la manastire vremea e foarte frumoasa. l-am munte e oputin racoare dar niste pantaloni trei sferturi si un tricou merg dar eu iti recomand sa iti iei si haine groase