| AvalohAlyn a întrebat:

Care au fost cel mai frumos Craciun? dar cel mai frumos Revelion? De ce? Sarbatori fericite tututor.

Răspuns Câştigător
| Gregory a răspuns:

Salut! Cele mai frumoase sărbători le-am petrecut şi cu siguranţă le voi petrece la cel mai bun prieten al meu, împreună cu familia lui. Aici mă simt eu cel mai bine, şi sincer îţi spun, dacă aş fi pus să aleg între o excursie în Caraibe sau în orice alt loc din această lume şi acesta în care mă aflu acum, la aceşti oameni buni, aş alege categoric ultima variantă, deoarece aici mă simt cum nicăieri în altă parte mă pot simţi. Sunt nişte sentimente minunate! Sărbători fericite alături de toţi cei dragi! happy

4 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

De Craciun am stat mereu acasa asa ca nu pot sa compar care a fost cel mai frumos. Revelionul cel mai frumos a fost prin clasa a 7-a cand l-am facut acasa la prietena mea(era si primul revelion pe care-l faceam departe de casa si chiar m-am distrat)

| nobody_9468 a răspuns:

Craciunul era frumos cand eram mica si credeam in Mos Craciun, iol asteptam mereu sa-l vad sau cand ma trezeam dimineata murdara pe nas de funigine, iar Revelionul acum 4-5 ani parcasad...

| ForeignO a răspuns:

Cel de anul trecut:X

Anul asta o sa fie ...badcrying (cu exceptia cadourilor:X)

Parintii mei s-au afundat in niste datoriisad

Al tau care este/fost?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Acelea unde se aflau şi părinţii mei, acum formaţia este incompletă definitiv.
Of...
Pa, pa.