| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai buna echipa de fotbal din romania?

11 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Oare mai exista asa ceva? Eu nu cred, pe vremuri era ''Steaua'' dar nici Steaua numai are succes,asa ca...mai rar romanii sa castige la fotbal.Se gandesc numai la bani si la joc deloc.

| Ea12345 a răspuns:

Nu stiu si sincer nu ma intereseaza.Sunt fana Universitatea Craiova de cand ma stiu si nu o sa'mi fie niciodata rusine s'o spun happy

FORTZA STIINTA!

| florin1979 a răspuns:

Aia care va lua titlul "curat" fara aranjamente si chestii suspecte

| pauladrian a răspuns:

Nu exista o cea mai buna echipa. Campionatul e echilibrat si sub mediocru, nici nu se pune problema sa existe o cea mai buna echipa.

| adi4ever a răspuns:

Rapid

| Cretzule a răspuns:

Rapid

| aty91 a răspuns:

Steaua

| Andr3yCzz a răspuns:

Steaua.Cred :-s

| Madalynna97 a răspuns:

Nu stiu ce a zic
Eu sunt fana U.Craiova:X

| hadasan a răspuns:

Cfr cluj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rapid