| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai frumoasa statiune din Romania, locuri de agrement? amintiri?

Răspuns Câştigător
| BabyRosse a răspuns:

Daca doriti o caracterizare dupa culorii scrietii top 3 culorii si cifra preferata si va fac caracterizarea.

9 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Neptun, 2mai-Mare la munte cred ca cele din Bucuovina si N Moldovei si zona Bran-Rucar.

| ioana181 a răspuns:

Vara vama veche (nu e cum zic asta pe la tv cu nudisti si toti beti... poate dar cativa laughing ) si la munte zona moeciu

| MM a răspuns:

Vatra Dornei

| sy46 a răspuns:

Costinesti tongue

| TeoIonela a răspuns:

Mie mi-a placut cel mai mult Brasovul.

Am niste amintiri, mama mama.
In plus sunt numai oameni civilizati acolo.parerea mea

Răspuns utilizator avertizat
| Linda a răspuns:

Am fost luna trecuta la Padis, Muntii Apuseni, cu cortul. Natura este absolut superba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie-mi place mov verde si roz si cifra 3, de copil,

| cslx a răspuns:

Belis(Statiunea Fantanele). ii cel mai frumos acolo!love struck
si Cavnic(iarna)love struck