| extream a întrebat:

Care credeti ca este cel mai frumos oras din romania?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constanta bine inteleslaughing, glumesc
Serios, acum fiecare oras este frumos in felul lui, acum nu poti desemna cel mai frumos om din lume pentru ca fiecare are ceva aparte asa se intampla si cu orasele unul este frumos ca este la mare altul la munte, unul are castel altul cetate si tot asa

33 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Timisoara, Constanta, Brasov si Bucuresti.winking

| AvalohAlyn a răspuns:

Desi locuiesc in Galati recunosc ca Sibiu este unul dintre cele mai frumoase orase din Romania, apoi ar mai fi Brasov, Cluj etc.Si Galati este frumos dar nu extrem. Oricum toate orasele au ceva frumos in ele fapt aratat si de multitudinea de orase spuse la intrebarea asta.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cel mai frumos oras este orasul unde m-am nascut, am copilarit, am reusit sa ma realizez in viata. Sunt un om onorabil care se bucura de respectul celor din jur si sunt multumit de tot ce am realizat in viata.

| Dannyjj a răspuns:

Sibiu cred, in 2007 a fost capitala europeana culturala, impreuna cu Louxemburg.

| ing. a răspuns:

Cu siguranta Sibiu! happy
Desi sunt din Ploiesti, am vizitat cam toata tara, si in Sibiu mi-a placut cel mai mult! love struck

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu am văzut cam toate oraşele României şi, deşi sunt tentat să spun Sibiu, îmi amintesc că era plin de Vâlceni care stricau cultura oraşului cu manele.
Aşa că... Cluj Napoca şi Braşov, spun eu.
Salut!
P. S.: Bucureşti şi Bacău sunt cele mai penale oraşe din punctul meu de vedere, totuşi la concurenţă cu Constanţa şi Buzău, care totuşi sunt peste primele două.

| Sua a răspuns:

Buzaulove struck

| nutty a răspuns:

Constanta si timisoara. laughing

| RealLife a răspuns:

Timisoara

| Necunoscută a răspuns:

Pentru mine, a fost, e şi va fi Clujhappy. Aici am copilărit, aici am descoperit viaţa.Am cele mai frumoase amintiri de pe Pământ cu oraşul meu. Trăiască Clujul!love struck

| Marcelino a răspuns:

Sibiu sau Brasov

| xAvrilx a răspuns:

Iasipeace sign.si Constanta

| Andaa_2747 a răspuns:

Targu-mures!:X

| Диана a răspuns:

Brasov.

| razvan1008 a răspuns:

BUZAU fara indoiala happy

| aLina_8828 a răspuns:

Doamne fereste! bucuresti?:O:O
:-&
e cel mai jegos oras. ma mir ca ii capitala. rromi borati straight face
cel mai frumos e sibiu, cluj-napoca sau timisoara.

:-& bucuresti

| Andra_5221 a răspuns:

Bucuresti:X

| roxy_2350 a răspuns:

Timisoara, Cluj, Targu Jiu

| MosCraciun a răspuns:

Bacau, e mic dar foarte curat.

| NuAmHabar a răspuns:

Orasul meu, in care m-am nascut si am crescut.Nu cred ca as putea spune ca alt oras e mai frumos.Fiecare se simte cel mai bine la el acasa.

Daci IASI e cel mai tare!big grin

| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Bucuresti!

| AlexandraKnows a răspuns:

Locuiesc inFocsani dar cred ca Sibiu e cel mai frumos oras!

| AlexandraKnows a răspuns:

Bravo puffa happy

| puffa_6346 a răspuns:

Sibiuu:X e marfabig grin

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Timisoara, normal happy

| CalipsoGirl a răspuns:

Botosani :*

| extream explică:

Si mie mi se pare furmos sibiul ca am fost acolo dar daca va vine sa credeti eu ma simt cel mai bine si imi place cel mai mult si anume in orasul meu natal adica turnu magurele nu o fi el mare da e linistit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca Sibiu...

Bucuresti pe naiba laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place Botosaniul lumea de acolo e super de treaba e o distractie continua acolo, dar imi mai plac Iasul si Clujul.